Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
Gosho Aoyama's Collection of Short StoriesRated ★ 2.5