Series
Ratings
20
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
He's ExpectingRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0