Movies
Ratings
680
SoulRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5