Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
Eyeshield 21Rated ★ 4.5- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 4.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- 神の雫Rated ★ 3.5
- 노래 오빠Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5