Movies
Ratings
482 StokerRated ★ 4.0 StokerRated ★ 4.0
 Fear Street Part One: 1994Rated ★ 0.5 Fear Street Part One: 1994Rated ★ 0.5
 HomunculusRated ★ 2.0 HomunculusRated ★ 2.0
 MonsterRated ★ 2.5 MonsterRated ★ 2.5
 1922Rated ★ 2.5 1922Rated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 Evil DeadRated ★ 2.5 Evil DeadRated ★ 2.5
 Gerald's GameRated ★ 3.0 Gerald's GameRated ★ 3.0
 ThanksgivingRated ★ 2.5 ThanksgivingRated ★ 2.5
 The HuntRated ★ 3.5 The HuntRated ★ 3.5
 The Bridge CurseRated ★ 2.0 The Bridge CurseRated ★ 2.0
 Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5 Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
- Disco InfernoRated ★ 0.5
 R-PointRated ★ 4.0 R-PointRated ★ 4.0
 La Ciguapa SiempreRated ★ 1.5 La Ciguapa SiempreRated ★ 1.5
 Carry OnRated ★ 2.5 Carry OnRated ★ 2.5
 The PurgeRated ★ 2.5 The PurgeRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.0
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Ready or NotRated ★ 3.5 Ready or NotRated ★ 3.5