Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Last DaysRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5