Series
Ratings
23
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The VictimRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.5
Planet Earth IIRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5