Movies
Ratings
129
The SubstanceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.0