Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0