Movies
Ratings
395
Wall to WallRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.5
Sweet My HomeRated ★ 3.0
Gold BoyRated ★ 4.0
The InnocentsRated ★ 3.0
Summer of 84Rated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 2.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Unfair: The AnswerRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
A Taxing WomanRated ★ 3.0