Movies
Ratings
125
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0- The Story of a Discharged PrisonerRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Take Me HomeRated ★ 2.5- How to Breathe under the WaterRated ★ 3.5
- ArielRated ★ 2.0