Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0