Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Claire's KneeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
The CollectorRated ★ 3.5
My Night at Maud'sRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 3.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Great HackRated ★ 4.5