Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 1.5
GreyhoundRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5