Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
BabygirlRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0