Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
KairosRated ★ 4.0
Lupin III: Stolen LupinRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0