Movies
Ratings
541
Midnight RunnersRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0