Series
Ratings
881
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- Tears in the AfricaRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.0
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.5- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 4.5