Movies
Ratings
19
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5