Titles you rated
Ao no SP: Gakko nai Keisatsu Shimada RyuheiRated ★ 5.0
Keishicho OutsiderRated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0- Miss SherlockRated ★ 3.5
Ms. JusticeRated ★ 4.0
Police in a PodRated ★ 5.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 1.0
Dr. WhiteRated ★ 3.0- Mr. Kinpachi in Class 3B FinalRated ★ 5.0
Imadoki no Wakai Mon waRated ★ 5.0
Involvement in Family AffairsRated ★ 3.0- Mr. Kinpachi in Class 3B Season 8Rated ★ 5.0
- Mr. Kinpachi in Class 3B Special 11Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 1.5- Mr. Kinpachi in Class 3B Season 7Rated ★ 5.0
- Mr. Kinpachi in Class 3B Season 6Rated ★ 5.0
RikokatsuRated ★ 5.0
Old RookieRated ★ 5.0- Mr. Kinpachi in Class 3B Special 10Rated ★ 5.0