Series
Ratings
413
The Art of SarahRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Anna Director's CutRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 3.0