Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.0
ContactRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0