Movies
Ratings
310
Fabricated CityRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0