Series
Ratings
39
Sacred GamesRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
MaestraRated ★ 2.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0