Titles you rated
The Nice GuysRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
HuntRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 0.5