Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0