Series
Ratings
17
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0