Movies
Ratings
138
Hello GhostRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0