Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
K-pop StarRated ★ 3.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 3.5