Movies
Ratings
101
Dancing QueenRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0