Movies
Ratings
267
The WailingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
BeanRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5