Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5