Movies
Ratings
20- CandyRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Purple NoonRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 3.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 3.5