Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 하트페어링Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
GlitchRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5