Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The KeepersRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0