Series
Ratings
63
Poker FaceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5