Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0