Movies
Ratings
238- The First RideRated ★ 2.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5