Series
Ratings
144
School 2013Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Uncle SpecialRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5