Movies
Ratings
18
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0