Movies
Ratings
32
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0