Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 5.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5