Movies
Ratings
343
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 0.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0