Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0