Series
Ratings
67
Extreme JobRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
Joy of ConversationRated ★ 4.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 4.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 2.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 1.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5