Movies
Ratings
12
Green BookRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0