Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Zack and Miri Make a PornoRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5