Movies
Ratings
322
For HorowitzRated ★ 4.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- PapaRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
CartRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5