Series
Ratings
10
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0