Titles you rated
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0